چهارشنبه, 30 خرداد 1403

قوانین و مقررات استفاده از سایت یاقوت آزمون

استفاده از سایت یاقوت آزمون و خدمات آن به معنی توافق شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می‌شود:

1- ثبت‌نام اینترنتی دوره‌های آموزشی بر مبنای قوانین و آئین‌نامه‌های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می‌پذیرد.

2- خدمات و محتویات این سایت برای استفاده غیرتجاری مشتریان عرضه شده و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این مؤسسه است و هرگونه سوءاستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده شخصی و غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت برای مقاصد تجاری استفاده کنید باید از طریق پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را ارسال کنید و اجازه‌نامه کتبی اخذ نمایید.

3- این مؤسسه به‌طور مداوم نسبت به بررسی و به‌روزرسانی اطلاعات و محتویات وب‌سایت خود اقدام می‌کند و چنانچه اطلاعات دارای خطای نگارشی یا اشتباهات سهوی باشد مسئولیتی در قبال اطلاعات متوجه مجموعه نخواهد بود.

4- کاربران هنگام سفارش و خرید دوره ملزم هستند اطلاعات صحیح و کامل را در پایگاه درج کنند.

5- خرید اینترنتی دوره‌ها از طریق course.yaghootazmoon.com یا تماس تلفنی و حضوری با مؤسسه انجام می‌شود و با استفاده از اطلاعاتی صورت می‌پذیرد که کاربران در سایت درج کرده‌اند (همانند نشانی، تلفن و...).

6- این مجموعه آموزشی متعهد به حفظ اطلاعات منحصربه‌فرد کاربران در بخش خرید اینترنتی است و نهایت تلاش خود را برای حفظ حریم شخصی به کار می‌برد.

7- شرایط و ضوابط خدمات ثبت‌نام در دوره

از نظر حقوقی، سایت www.yaghootazmoon.com به عنوان مؤسسه و کاربر اینترنتی به‌عنوان سفارش‌دهنده یا دانش‌پذیر تلقی می‌شود.

دانش‌پذیر موظف است وجه دوره آموزشی را از طریق کارت‌های عضو شتاب در وب‌سایت پرداخت کند و در دوره ثبت‌نام نماید. در ثبت‌نام‌های حضوری نیز فرایند پرداخت به‌صورت حضوری و در محل مؤسسه صورت می‌پذیرد.

در صورتی که دوره آموزشی به هر دلیل برگزار نشود، هزینه ثبت‌نام به‌طور کامل مسترد خواهد شد.

خواهشمند است هر گونه انتقاد، پیشنهاد و یا شکایت خود را به صورت کتبی به واحد آموزش تحویل دهید یا از طریق فرم الکترونیکی موجود در صفحه تماس با ما ثبت نمایید.

 

 

با دیگران به اشتراک بگذارید

در خبرنامه ما مشترک شوید

جستجو

تبلیغات